Komunikat Burmistrza Zdzieszowic

Komunikat Burmistrza Zdzieszowic Sybila Zimerman w sprawie otwarcia żłobka i przedszkoli na terenie Gminy Zdzieszowice.

Otwarcie żłobka i przedszkoli w Gminie Zdzieszowice planowane jest na dzień 18 maja. Na dzień dzisiejszy nie można jednak wykluczyć, że termin ten zostanie przesunięty do dnia 25 maja ze względu na zmieniająca się sytuację pandemiczną, oraz konieczność dostosowania placówek do wymogów Głównego Inspektora Sanitarnego.

Z tych samych powodów placówki nie ruszą w pełnej obsadzie, dlatego już teraz przygotowywane są listy dzieci, których rodzice zadeklarowali chęć posyłania swoich pociech do placówek.

Przypominam, że pierwszeństwo będą miały pociechy medyków i innych służb publicznych.

Rodzice dzieci, które nie pójdą do żłobka czy przedszkola nie będą ponosić żadnych opłat.