Pszczółkowe przedszkole

» Najnowszy użytkownik: agata j
Programy własne
Zajęcia na środę 24.06.2020
Zadanie od Pani Agaty i Pani Gabrysi dla dzieci z grupy "Rybki"
Zapraszamy Was do zabawy "Worek ze skarbami" - dzieci w rytm muzyki wykonują dowolne ćwiczenia. Gdy muzyka milknie, zadaniem dziecka jest wyciągnięcie z worka "skarbów" rekwizytu i podanie np.: jego nazwy, koloru i zastosowania (np. czapka z daszkiem, okulary przeciwsłoneczne, butelka z wodą, krem do opalania, ochraniacze, kask na rower/rolki, telefon, elementy odblaskowe, kamizelka, opaska, apteczka, atlas z grzybami, mapa). Miłej zabawy! BRAWO STARSZAKU

Zadanie od Pani Ani D dla dzieci z grupy "Misie"

Zadanie od Pani Gosi i Pani Elwiry dla dzieci z grupy "Stokrotki"
Dzień dobry !!! Dzisiaj zapraszamy do zabawy w terenie. Spróbujcie znaleźć czterolistną koniczynkę. Poproś mamę lub inną osobę aby pokazała Ci jak wygląda koniczyna. Do dzieła!!! Gdy uda ci się znaleźć taką koniczynę z 4 listkami to szybko pomyśl życzenie (nie jest to łatwe), na pewno się spełni. Powodzenia !!! Przesyłamy także zalecenia dla dzieci przed wakacjami.

Zadanie z języka angielskiego od Pani Izy dla wszystkich przedszkolaków
LINK

Witajcie moi mili, dziś utrwalimy sobie słownictwo związane z naszą ulubioną porą roku, czyli LATEM, wysłuchajcie co można robić oraz spróbjcie powtórzyć wybrane zwroty. Bawcie się dobrze :)

Zadanie dla wszystkich przedszkolaków z języka niemieckiego od Pani Anity