Zajęcia na czwartek 25.06.2020

Zadanie od Pani Ani N dla dzieci z grupy "Misie"
Zapraszam do zabawy, które na pewno każdy dobrze zna! :) Zadanim rodzica jest schować 10 zabawek dziecka (blaszane autka, klocki itd.) Bawimy się w ciepło-zimno :) Rodzic daje podpowiedzi "ciepła", "zimno", "mróz", "gorąco" itd. a dziecko szuka zabawek. Udanej zabawy!

Zadanie od Pani Gosi i Pani Elwiry dla dzieci z grupy "Stokrotki"
Dzień dobry!!! Przypomnijcie sobie bezpieczne zachowanie podczas wakacji i nie tylko : LINK

To wszystko po to byśmy mogli wszyscy zdrowi spotkać się w nowym roku szkolnym. Oraz proste zabawy matematyczne z wykorzystaniem figur i kolorowych patyczków, pozdrawiamy!

Zadanie od Pani Wioli i Pani Agnieszka dla dzieci z grupy "Gwiazdeczki"
Gwiazdeczki zachęcam was dziś do wykonania kolorowych ślimaczków z papieru. Do tego zadania potrzebujecie jedynie kleju, kilka kolorowych kartek i pisaki. Reszta instrukcji w filmiku TUTAJ Powodzenia :)

Zadanie od Pani Martyny dla dzieci z grupy "Jagódki"
Dzisiaj zabawcie się w układanie małych elementów na wzorze. Wzór najlepiej wykonać czarnym markerem. Małe elementy do układania nie mogą być okrągłe aby się nie staczały. Można wykorzystać kamyczki lub suchą fasolę :) Miłej zabawy :) Pozdrawiam serdecznie :)