Życzenia wielkanocne

oraz Pracownicy Obsługi
z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,
składają najserdeczniejsze życzenia:
dużo zdrowia, radości, smacznego jajka,
mokrego dyngusa,
mnóstwo wiosennego optymizmu
oraz samych sukcesów!!!

"Zajączek" w przedszkolu

Zbliżają się Święta Wielkanocne z tej okazji "Zajączek" odwiedził nas w przedszkolu. Zaglądnął do "Gwiazdeczek", "Stokrotek", odwiedził "Rybki", "Misie" i "Jagódki". Miał dla dzieci mnóstwo prezentów, bo jak wiadomo wszystkie przedszkolaki z pszczółkowego przedszkola to fajne dzieciaki, które zasłużyły na podarunki od "Zajączka".
Zapraszam do galerii zdjęć tutaj

Rozwiązanie konkursu "Wielkanoc tuż, tuż..."

W dniu dzisiejszym nastąpiło rozwiązanie konkursu rodzinnego "Wielkanoc tuż, tuż...". Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w wykonaniu prac, a dzieciom: Adamowi, Dawidowi, Hani P., Hani W., Magdzie, Kamilowi,Miłoszowi i Paulinie, Maćkowi, Hani M., Ani, Julii, Carmen gratulujemy wygranej. Prace, które do nas trafiły są ozdobą naszego przedszkolnego holu. Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj

Zapraszamy do udziału w kolejnym rodzinnym konkursie plastycznym "Marcowy kwiatek". Zachęcamy do wykonania prac związanych z nadchodzącą wiosną (przebiśniegi, krokusy, tulipany, hiacynty, żonkile...). Czekają na Was super nagrody! Szczegóły konkursu przedstawiono w gazetce Echo Przedszkola. Zapraszamy!

Raz na ludowo

Przedszkolaki w składzie Nicole, Carmen, Helena, Kaja, Hania M., Hania P., Magda wzięły udział
w XV Przeglądzie Tańców Regionalnych "Raz na ludowo" organizowanym przez Publiczne Przedszkole nr 6.
Dzieci do występu przygotowała p. Agata Jajuga

Konkurs Kroszonkarski

19.03.2024 r. w Publicznym Przedszkolu Nr 2 im. Kubusia Puchatka w Zdzieszowicach odbył się Gminny Konkurs Kroszonkarski. Nasze przedszkole reprezentowały Maja i Magda z grupy Rybki.