· Najnowszy użytkownik: Monikaj

Narodowy Spis Powszechny

W dniu 11.09.2021 w godzinach od 13.00 do 19.00 w Parku Miejskim w Zdzieszowicach osoby, które jeszcze się nie spisały będą miały taką możliwość.
Informacje szczegółowe

Zebranie Rodziców

W dniu 6.09.2021r. o godz. 17:00 odbędzie się zebranie rodziców. Obecność obowiązkowa. Po zebraniu ogólnym odbędzie się zebranie z nauczycielami w grupach. Na zebranie prosimy nie przychodzić z dziećmi.

Życzenia na nowy rok szkolny 2021/22

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2021/2022 wszystkim Nauczycielom i Pracownikom obsługi życzymy spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości.
Dzieciom, a szczególnie tym, którzy rozpoczynają przygodę z przedszkolem, życzymy aby spełniły się Wasze marzenia, aby zdobyta wiedza w czasie zabawy umożliwiała osiąganie sukcesów w następnych etapach edukacji, a przedszkole było dla Was miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa.
Wszystkim Rodzicom i Opiekunom życzymy cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych dzieci.

Nowy rok szkolny 2021/2022

Informacja dla rodziców!
Z dniem 1.09.2021 rozpoczyna się nowy rok szkolny. Rodzice dzieci, które po raz pierwszy przychodzą do przedszkola mogą wchodzić do szatni wraz z dziećmi - maksymalnie do 10.09.2021. Pozostali rodzice w holu przedszkola oddają dzieci Paniom z grupy.
Zebranie z rodzicami odbędzie się w drugim tygodniu września. O terminie poinformujemy w najbliższym czasie.
Podczas przyprowadzania i odbierania dzieci pamiętamy o maseczkach zakrywających usta i nos, dezynfekcji dłoni oraz dystansie.

Życzenia wakacyjne

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice
Dziękując za cały rok szkolny pełen wrażeń i sukcesów,
życzymy Wszystkim
słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi
i wielu niezapomnianych przeżyć.
Do zobaczenia we wrześniu.
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne
i Personel Przedszkola