Rozwiązanie konkursu "Ulepimy bałwana"

8.02.2024 nastąpiło rozwiązanie konkursu rodzinnego "Ulepimy bałwana". Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w wykonaniu prac, a dzieciom: Adamowi, Tymkowi, Kamilowi, Hani, Wojtkowi i Kamilowi G. gratulujemy wygranej. Prace, które do nas trafiły są ozdobą naszego przedszkolnego holu. Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj

Zapraszamy do udziału w kolejnym rodzinnym konkursie plastycznym "Wielkanoc tuż, tuż...". Zachęcamy do wykonania prac związanych z świętami Wielkanocnymi (Zając, kroszonki, jajka malowane, kosze wielkanocne...). Czekają na Was super nagrody! Szczegóły konkursu przedstawiono w gazetce Echo Przedszkola. Zapraszamy!

Rozwiązanie konkursu "Zimowa stołówka"

30.01.2024 nastąpiło rozwiązanie konkursu rodzinnego "Zimowa stołówka". Rodzicom serdecznie dziękujemy za udzielenie pomocy dzieciom w wykonaniu prac, a dzieciom: Adamowi, Tymkowi i Kamilowi, gratulujemy wygranej. Prace, które do nas trafiły stanowią ozdobę naszego przedszkolnego holu. Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj

Dzień Babci i Dziadka 2024

"Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia,
Dziś życzenia wnuczek składa i piosenkę śpiewa wnusia"

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre.

Dlatego dzieci z naszego przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.

Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie w inny dzień.

Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi przedszkola.

Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.

Grupa Misie

Grupa Rybki

Grupa Gwiazdeczki

Grupa Stokrotki

Grupa Jagódki

Dyżur

Bal Karnawałowy 2024

11 stycznia odbył się w naszym przedszkolu wspaniały bal karnawałowy.
Była super muzyka, tańce i świetna zabawa.