KOMUNIKAT!

Decyzją Dyrekcji Publicznego Przedszkola Nr3 im. Pszczółki Mai w Zdzieszowicach w dniach od 29.03.2021r. do 09.04.2021r. przedszkole będzie nieczynne.
Przedszkole zapewnia opiekę dzieciom, rodziców medyków i służb mundurowych.

Ogłoszenie wyników rekrutacji

Zgodnie z ZARZĄDZENIEM NR SG.0050.332.2021 BURMISTRZA ZDZIESZOWIC z dnia 19 stycznia 2021 r. w sprawie terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2021/2022 do publicznych przedszkoli prowadzonych przez gminę Zdzieszowice. I etap rekrutacji do przedszkola na Nowy Rok Szkolny 2021/2022 zakończony.
Lista dzieci zakwalifikowanych dzieci została wywieszona w holu przedszkola.
Informacje o wynikach rekrutacji można również uzyskać telefonicznie 77/4844229
Wszystkim rodzicom dziękujemy za wybór naszego przedszkola.

ZAJĄCZEK

DROGIE DZIECI!
31.03.2021r. (środa) do naszego przedszkola zawita "Zajączek". Wszystkie dzieci będą miały okazję spotkać się z "Zajączkiem" w swoich grupach. Serdecznie zapraszamy!

Konkurs rodzinny "Zając malowany"

UWAGA RODZICE!
Ogłaszamy konkurs rodzinny na największego zająca wielkanocnego. Liczymy na kreatywne pomysły! Konkurs kierujemy do wszystkich dzieci i ich rodziców.
Wykonane prace w formie przestrzennej prosimy zabezpieczyć i zostawić w przedsionku (strefie rodzica) w wyznaczonym miejscu do dnia 29.03.2021r.
Czekają na Was super nagrody!

Konkurs rodzinny "Ulubiony instrument muzyczny"

5 marca nastąpiło rozwiązanie konkursu "Ulubiony instrument muzyczny". Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział i zaangażowanie w konkursie, a dzieciom: Lenie, Emilii, Aleksandrze, Piotrowi i Lenie K. gratulujemy wygranej. Prace, które do nas trafiły są przepiękne i oryginalne. Stanowią ozdobę naszego przedszkolnego holu. Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj