Konkurs rodzinny "Ulubiony instrument muzyczny"

UWAGA RODZICE!
Ogłaszamy konkurs rodzinny "Ulubiony instrument muzyczny". Konkurs ma przedstawiać instrument marzeń dziecka. Czekamy na najbardziej oryginalny i ciekawie brzmiący instrument muzyczny. Liczymy na kreatywne pomysły!
Konkurs kierujemy do wszystkich dzieci i ich rodziców.
Wykonane prace w formie przestrzennej prosimy zabezpieczyć w folie i zostawić w przedsionku (strefie rodzica) w wyznaczonym miejscu do dnia 02.03.2021r.
Czekają na Was super nagrody!

Konkurs rodzinny "Zimo przyjdź do nas"

W dniu dzisiejszym nastąpiło rozwiązanie konkursu "Zimo przyjdź do nas". Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział w konkursie, a dzieciom: Adamowi G., Adamowi J. i Fabianowi R. gratuluję wygranej. Prace, które do nas trafiły są przepiękne i prawdziwie zimowe. Stanowią ozdobę naszego przedszkolnego holu. Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj
Już dzisiaj zapraszam Was Kochani do wzięcia udziału w kolejnym konkursie. Gazetka "Echo Przedszkola" już niebawem.

BAL KARNAWAŁOWY 2021!

Bal karnawałowy to czas zabawy i tańców. Dzieci przebrane w kolorowe stroje bawiły 25 stycznia na balu w swoich grupach. Przedszkolaki ochoczo uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach prowadzonych przez swoje panie. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo zmęczenia. Bal był okazją do zintegrowania się dzieci podczas wspólnej zabawy. Czekamy na karnawał już za rok!

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem i miłością. Dlatego dzieci z naszego przedszkola pod czujnym okiem nauczycieli zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce. Każda grupa wykonała upominki dla swoich dziadków, które wręczyły w domu. Serdecznie dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom tym krótkim wierszykiem:

Babcie bywają różne, lecz każda pamięta,
że jednakowo zawsze kochają wnuczęta.
To samo je cieszy, to samo raduje:
nasz pocałunek, uśmiech i słowo... Dziękuję!

Bal karnawałowy!

UWAGA, UWAGA!

27 stycznia w naszym przedszkolu odbędzie się BAL KARNAWAŁOWY.
Zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy w swoich grupach. Prosimy rodziców o przygotowanie dla dzieci stroju .