Podziękowania

Do pobrania

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 38
· Najnowszy użytkownik: Monikaj

Strona BIP

Strona Rzecznika Praw Obywatelskich

Strona Rzecznika Praw Dziecka

Czary mary! Hokus pokus! Simsalabim, a - psik!

W dniu dzisiejszym nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość. Ze swoim magicznym programem wystąpił prawdziwy iluzjonista. Magik zabrał nas do świata czarów i magii. Dzieci miały możliwość przeżycia czegoś niezwykłego, tym bardziej, że aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu. Uczyły się tajemniczych zaklęć, a odważni ochotnicy pomagali mistrzowi w jego pokazie i same czarowały. Wszystkim dzieciom bardzo podobały się niesamowite sztuczki i czary. Wyprawa do tajemniczego świata dostarczyła wszystkim sporo satysfakcji, wiele humoru i radości. Przez całe przedstawienie na małych buziach widzów malował się uśmiech. Atmosfera była fantastyczna i wszyscy świetnie się bawili, było magicznie :)

Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj
Rozwiązanie konkursu rodzinnego "Festiwal Dyni"

W dniu dzisiejszym nastąpiło rozwiązanie konkursu rodzinnego "Festiwal Dyni". Rodzicom serdecznie dziękujemy za udzielenie pomocy dzieciom w wykonaniu prac, a dzieciom: Adamowi, Miłoszowi i Paulinie, Arturowi, Patrykowi, Miłoszowi, Kamilowi S., Kamilowi G., Julii, Markowi, Ewie i Glorii gratulujemy wygranej. Prace, które do nas trafiły stanowią ozdobę naszego przedszkolnego holu.
Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj

Zapraszamy do udziału w kolejnym rodzinnym konkursie plastycznym "Jesienna kompozycja". Czekają na Was super nagrody! Szczegóły konkursu przedstawiono w gazetce Echo Przedszkola. Zapraszamy!

#SprzątamyDlaPolski

Nasze przedszkole przyłączyło się do akcji #SprzątamyDlaPolski. Nasze małe pszczółki posprzątały pobliski las oraz plac zabaw. Celem akcji było zwrócenie uwagi na ważny temat, jakim jest ochrona klimatu, oraz wyrobienie wśród dzieci postawy odpowiedzialności i dbałość o nasze lokalne środowisko. Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj


Marszobieg Charytatywny

Nasze przedszkole wzięło udział w IX MARSZOBIEGU CHARYTATYWNYM. Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj


Walki Taekwondo

W dniu dzisiejszym gościliśmy w naszym przedszkolu trenera sztuk walki taekwondo pana Patryka Karpińskiego. Dzieci miały okazję poznać ten niesamowity sport oraz spróbować swoich sił. Dziękujemy panu Patrykowi za zorganizowanie treningu dla dzieci. Zapraszamy do galerii tutaj

Wygenerowano w sekund: 0.02
4,442,833 unikalne wizyty