· Najnowszy użytkownik: Monikaj

Otwarcie sali zabaw

2 czerwca w naszym przedszkolu nastąpiło uroczyste otwarcie Sali zabaw dla dzieci. W imprezie wzięli udział: Pani Joanna Paciorek-emerytowana dyrektor Biura Administracyjno-Ekonomicznego w Zdzieszowicach, Pan Krzysztof Molfa-Radny Powiatu, Magdalena Kuśmierz, Pan Mirosław Czernysz- dyrektor Biura Administracyjno-Ekonomicznego w Zdzieszowicach, Pan Edward Paciorek-Przewodniczący Rady Miasta Zdzieszowice oraz Pani Marzanna Mazurek-dyrektor Publicznego Przedszkola nr 3 w Zdzieszowicach . Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj

Roztańczone przedszkolaki

03.06.2022 Roztańczone przedszkolaki

Pod hasłem Roztańczonych Przedszkolaków bawiły się dzieci z pszczółkowego przedszkola. W przeglądzie tanecznym wzięły udział dzieci z wszystkich grup przedszkolnych, prezentując swoje umiejętności taneczne :) Wspaniałe układy choreograficzne, ciekawe aranżacje muzyczne i roztańczone dzieci! Tego dnia na pewno nie brakowało wspaniałych emocji w naszym przedszkolu. Wszystkie dzieci zasługują na ogromne brawa i gratulacje! Wśród tak uzdolnionych przedszkolaków trudno wyłonić zwycięzcę więc na drobne upominki zasłużyły wszystkie dzieci :)

DZIEŃ MATKI!

Choć serduszko jeszcze małe,
Tobie chcę je oddać całe.
Abyś zawsze pamiętała
w nim podziękę zawsze miała.
Za to wszystko co zrobiłaś,
za to, że mnie urodziłaś,
zawsze byłaś mi ostoją
i że jesteś mamą moją.
Ślę życzenia oraz kwiatki
No i miłość w ten Dzień Matki!

Konkurs rodzinny "Majowa łąka"

11 maja nastąpiło rozwiązanie konkursu rodzinnego, którego tematem była "Majowa łąka". Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział i zaangażowanie w konkursie, a dzieciom: Lenie, Bartoszowi, Adamowi, Filipowi i Kamilowi gratulujemy wygranej. Prace, które do nas trafiły są piękne i stanowią ozdobę naszego przedszkolnego holu. Zdjęcia można zobaczyć w zakładce programy własne "Kreatywni rodzice".
Zapraszamy do ostatniego w tym roku rodzinnego konkursu plastycznego "Wyjeżdżamy na wakacje". Czekają na was super nagrody! Szczegóły konkursu przedstawiono w gazetce Echo Przedszkola.

Konkurs "Majowa łąka"

Ogłaszamy konkurs w formie przestrzennej "Majowa łąka".
Zapraszamy chętnych Rodziców i ich pociechy do wzięcia udziału w rodzinnym konkursie plastycznym w formie przestrzennej. Prace prosimy oddać do dnia 10 maja 2022 roku u nauczycieli w poszczególnych grupach wiekowych. Prace będą ozdobą holu naszego przedszkola.