Konkurs rodzinny - "Jesienne bukiety kwiatowe"

Składamy gorące podziękowania Rodzicom i dzieciom, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym nt. "Jesienne bukiety kwiatowe". Uczestnikom gratulujemy wygranej! Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj

Spotkanie z logopedą/neurologopedą

W dniu 30.09.2019 r. odbyło się spotkanie z logopedą - Panią Anetą Stukan. Podczas spotkania Pani Aneta Stukan omówiła:
- swój program autorski wczesnej profilaktyki logopedycznej dla dzieci 3-4 letnich, ...

Spotkanie z neurologopedą

Szanowni Rodzice!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z neurologopedą Anetą Stukan, które odbędzie się dnia 30 września o godzinie 16.00, w sali gimnastycznej.
Tematem przewodnim będzie:
wczesna profilaktyka logopedyczna mająca na celu zapobiegania powstawania wad wymowy i czuwanie nad prawidłowym rozwojem mowy.
stymulowanie procesu nabywania kompetencji i sprawności warunkujących przebieg komunikacji językowej.

Omówione zostaną cele programu własnego "Słucham, rozumiem i mówię"

Zebranie z rodzicami

NewsyW dniu 05.09.2020 o godzinie 17.00 w sali gimnastycznej odbędzie się zebranie z rodzicami. Prosimy aby na zebranie nie przychodzić z dziećmi.
Obecność obowiązkowa.

Nowy rok szkolny 2019/2020

Wszystkim naszym Przedszkolakom w nowym roku szkolnym 2019/2020 życzymy szybkiej adaptacji , aby ten rok przyniósł ze sobą wiele nowych przygód i przedszkolnych przyjaźni, radości z nauki, beztroskiej zabawy i uśmiechu od ucha do ucha! Wam drodzy Rodzice, życzymy, aby osiągnięcia Waszych dzieci były dla Was nieustającym powodem do dumy. Nauczycielom i Pracownikom spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości.