Rozwiązanie konkursu rodzinnego "Jesienny bukiet"

6.11.2023 nastąpiło rozwiązanie konkursu rodzinnego "Jesienny bukiet". Rodzicom serdecznie dziękujemy za udzielenie pomocy dzieciom w wykonaniu prac, a dzieciom: Adamowi, Tymkowi, Kamilowi, Weronice, Hani, Liliannie i Zlocie gratulujemy wygranej. Prace, które do nas trafiły stanowią ozdobę naszego przedszkolnego holu. Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj

Zapraszamy do udziału w kolejnym rodzinnym konkursie plastycznym "Mikołaj tuż, tuż...". Zachęcamy do wykonania prac związanych z MIKOŁAJEM (Mikołaja, worek Mikołaja, sanie z Mikołajem...). Czekają na Was super nagrody! Szczegóły konkursu przedstawiono w gazetce Echo Przedszkola. Zapraszamy!

Zbiórka dla zwierząt z przytuliska w Dębowej

Podchody w naszym przedszkolu

18.10.2023 r. Dzieci z grupy Jagódki, Misie oraz Rybki wzięły udział w podchodach. Zabawę rozpoczęły Jagódki, które wczesnym rankiem wyruszyły w teren. Przemierzając okolice naszego przedszkola zostawiały za sobą ślady - strzałki oraz koperty z zadaniami dla innych grup. W ślad za nimi wyruszyły Misie a kolejno Rybki, które to szukając uciekinierów musiały wykonać różne zadania takie jak: ułożenie bukietu z jesiennych liści, wykonanie podskoków, wrzucenie kasztanów do koszyczka czy też pogimnastykowanie się.

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty.

Nasze przedszkolaki chciały podziękować w tym dniu, swoim paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech,

życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy oraz smaczne posiłki.

Słowa tych podziękowań zawarte były w wierszach, piosenkach i tańcach, przygotowanych przez dzieci z wszystkich grup wiekowych.

Dziękujemy Pani Gabrieli i Pani Anicie za przygotowanie akademii.

Pszczoły - nasi mali przyjaciele