· Najnowszy użytkownik: MartynaN

Piknik rodzinny

5 czerwca br. w ogrodzie przedszkolnym odbył się Piknik Rodzinny, który na stałe zapisał się wśród imprez organizowanych w naszej placówce.
W pikniku uczestniczyła cała społeczność przedszkolna oraz rodziny naszych dzieci. Atrakcją były animacje bańkowe oraz niespodzianka w formie przedstawienia wiersza Juliana Tuwima "Rzepka". Serdecznie dziękujemy rodzicom z grupy "Rybki" za wcielenie się w postacie oraz przygotowanie strojów.
Wszyscy świetnie się bawili i korzystali z przygotowanych atrakcji.

Żyrowik

W środę 29.05.2024 reprezentanci naszego przedszkola wzięła udział w Gali Sportu Żyrowik. Udział wzięły dzieci z grupy Rybki w składzie: Amina, Adaś, Hania M., Filip, Magda, z grupy Misie: Veronika, Kaja, Oskar, Mark, z grupy Jagódki: Miłosz T., Patryk, Kamil, Laura, Magda.Gratulujemy wszystkim dzieciom udziału w zawodach i zdobycia nagród.

Roztańczone przedszkolaki

Pod hasłem "Roztańczone przedszkolaki" bawiły się dzieci z naszego przedszkola.
W przeglądzie tanecznym wzięły udział dzieci z wszystkich grup wiekowych, prezentując swoje umiejętności taneczne :).
Wszystkie dzieci zasługują na ogromne brawa i gratulacje!

Festyn Rodzinny

Cała Polska Czyta DZieciom

W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom", nasi specjaliści przeczytali dzieciom książeczki o emocjach. Serdecznie dziękujemy Pani Elwirze, Pani Iwonce i Pani Agnieszce.