Podziękowania

Do pobrania

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 39
· Najnowszy użytkownik: MartynaN

Strona BIP

Strona Rzecznika Praw Obywatelskich

Strona Rzecznika Praw Dziecka

Dzień Królika

Newsy29.09.2016r. W naszym przedszkolu obchodziliśmy DZIEŃ KRÓLIKA. Wszystkie dzieci dowiedziały się ciekawych rzeczy na temat królików, szczególnie tych małych ( miniaturek). Poznały sposób opieki nad nimi i oczywiście same mogły się przekonać, jakie to milutkie zwierzątko, ponieważ gościem w tym dniu był prawdziwy króliczek- miniaturka Pusia.
Zdjęcia można zobaczyć tutaj

Festyn Jesienny

Newsy 28 września 2016 r. w ogrodzie przedszkolnym - wśród spadających liści cała społeczność "Pszczółki Mai" zebrała się na Festynie Jesiennym połączonym z Pasowaniem na Przedszkolaka. Była to doskonała okazja do wspólnej zabawy rodziców z dziećmi.
Przy wesołej muzyce dzieci i rodzice mieli okazję do wspólnej zabawy. Nie zabrakło także kącików: plastycznego, konstrukcyjnego i sportowego. Nasi goście mogli zjeść pieczonego ziemniaka z ogniska, kiełbaskę i domowe ciasto naszych wspaniałych rodziców i pań.
Najważniejszym punktem festynu było Pasowanie na Pszczółkowego Przedszkolaka. Dzieci, które pierwszy rok uczęszczają do przedszkola dzielnie wykazały się wiedzą i przekraczały symboliczną bramę przedszkolną, za którą Pani Dyrektor pasowała je na Przedszkolaka.
Na Festynie Jesiennym prowadzony był kącik sportowy pod hasłem "Jesienne chwile z Mamą, Tatą i sportem". Kącik zorganizowany został w ramach programu własnego "Sport i zabawa to dla przedszkolaka ważna sprawa".
Dzieci i rodzice brali udział w takich konkurencjach sportowych jak:
- slalom z dynią,
- bieg z kasztanem na drewnianej łyżce,
- sadzenie ziemniaków,
- bieg w parach z dzieckiem w kocu,
- przeciąganie liny.
Wszyscy bawili się doskonale.
Dziękujemy rodzicom za aktywne spędzenie czasu wolnego z dzieckiem.
Zdjęcia można zobaczyć Tutaj

Sprzątanie Świata

Newsy16 września dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w akcji Sprzątania Świata, którego hasłem było "Podaj dalej...Drugie życie odpadów"
Zdjęcia można zobaczyć tutaj

Dzień szalonych fryzur

NewsyW dniu 20.09.2016r. zrealizowano pierwszą część programu własnego szalonych dni w przedszkolu pod hasłem "Dzień szalonych fryzur". W programie wzięły udział wszystkie dzieci z naszego przedszkola.
Było barwnie, kolorowo i szalono. Dzieci zamieniły przedszkole w ogromy salon fryzjerski. Zabawy było co nie miara. Okazało się, że rodzice są wszechstronnie uzdolnieni i niczym styliści gwiazd kreowali prawdziwe dzieła sztuki na głowach swoich pociech.
Tego dnia w sali gimnastycznej odbyło się spotkanie z fryzjerką Panią Adrianną, a tuż po nim pokaz mody fryzjerskiej. W grupach dzieci wykonały pracę plastyczną, której tematem była "Szalona fryzura".
Dzięki takim spotkaniom dni w przedszkolu są ciekawe, zabawne i niepowtarzalne.
Zdjęcia można zobaczyć tutaj

Powitanie

Newsy
Z okazji rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego życzymy Wam Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci dużo radości z każdego wspólnego dnia, uśmiechu i wytrwałości, samych przyjemnych dni w przedszkolu.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Personel Przedszkola

Wygenerowano w sekund: 0.02
5,278,960 unikalne wizyty