Podziękowania

Do pobrania

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 37
· Najnowszy użytkownik: agata j

Strona BIP

Strona Rzecznika Praw Obywatelskich

Strona Rzecznika Praw Dziecka

Szalony dzień w przedszkolu

Tytuł programu - Szalony dzień w przedszkolu
Autor - Gabriela Mandalka

Celem programu jest budowanie prawidłowych relacji między dziećmi zdrowymi a niepełnosprawnymi poprzez włączenie do wspólnej zabawy oraz przełamywanie barier.

DZIEŃ SZALONEGO KOTA

W środę, 30 września obchodziliśmy nietypowe święto - Światowy Dzień Kota (17 luty). Spotkanie rozpoczęło się wspólną zabawą, przy piosence "Kotki dwa". Dzieci z zainteresowaniem oglądały ilustracje różnych kotów, odszukiwały ich cienie, aktywnie uczestniczyły w zabawie ruchowej miaucząc, robiąc koci grzbiet, mrucząc i chlipiąc mleczko, a także wzięły udział w olimpiadzie sportowej. Na koniec wykonały pracę "Kota". W nagrodę dzieci otrzymały dyplom z okazji Światowego Dnia Kota. Ten dzień był pełen wrażeń, wszystkie dzieci wspaniale się bawiły i długo będą miały ten dzień w pamięci.

Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj
DZIEŃ SZALONEGO KUNDELKA

11 grudnia w grupie "Rybki" obchodziliśmy dzień szalonego kundelka - najlepszego przyjaciela człowieka. Dzieci zapoznały się z maskotką pieska o imieniu Leon. Same próbowały wymyślić imię dla swojego ulubieńca. Przedszkolaki poznały różne rasy psów oraz dowiedziały się, że psy mają doskonały węch i słuch. Uczestniczyły w zabawie inscenizowanej do piosenki "Popatrzcie na jamniczka" oraz chodziły po śladach. Na koniec zaprezentowały swoje stroje pieska i wykonały pracę "szalonego psa"

Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj


DZIEN SZALONEJ WOŹNEJ/WOŹNEGO

3 marca w naszej grypie obchodziliśmy dzień szalonej woźnej/woźnego. Dzieci dowiedziały się czym zajmuje się Pani woźna w przedszkolu. Dba o czystość i porządek, bierze czynny udział w życiu przedszkolaków, wydaje im posiłki, pomaga w czynnościach higienicznych, opiekuje się dziećmi podczas chwilowej nieobecności nauczyciela, uczestniczy w różnego rodzaju przedstawieniach i wycieczkach z dziećmi oraz podczas zabawy w przedszkolnym ogrodzie. Podczas zajęć dzieci same próbowały posprzątać bałagan na dywanie używając miotły i szufelki. Na koniec wykonały obraz szalonej woźnej.

Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj
Wygenerowano w sekund: 0.02
1,436,159 unikalne wizyty