Pszczółkowe przedszkole
Strona Pszczolkowe Przedszkole wykorzystuje pliki cookies - dowiedz sie wiecej ...
Podziękowania dla rodziców
Nasi sponsorzy
Hurtownia Papiernicza Aga w Kłodnicy
Zakład Stolarski - Beniamin Grzesik
Sklep tekstylny EUREKA - Elżbieta Nowak
Silverado FUH - Janusz Korgól
Firma Handlowo-Usługowa - Adrian Baron
Wyrglas Firma Usługowa Ślusarstwo-Spawalnictwo Zbigniew Grasza
Usługi Budowlane - Dariusz Procko
Do pobrania
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 37
» Najnowszy użytkownik: agata j
Strona BIP
Programy własne
Jagódki
W roku szkolnym 2019/2020 w grupie Jagódki pracują:
Agata Jajuga - nauczyciel
Martyna Rybiałek - nauczyciel
Sabina Jendrysik - nauczyciel
Anna Sroga - pomoc nauczyciela
Jolanta Helińska - woźna
Nasza grupaDzień Kobiet w naszej grupie :)
Karnawał 2020!
Dzień Babci i Dziadka w grupie Jagódki :) Dzieci śpiewały piękne piosenki, zatańczyły wesołą poleczkę oraz mówiły pięknie wierszyki dla swoich Babć i Dziadków.W grudniu odwiedził nas Mikołaj, dla którego przygotowaliśmy piosenkę i wierszyk. Św. Mikołaj był zachwycony! :)Tradycją w naszym przedszkolu jest pieczenie świątecznych ciasteczek w grupach. Jagódki wykonały swoje ciasteczka i je ozdobiły najpiękniej jak potrafią.


Pasowanie na przedszkolaka! :)


Jagódki przybyły do przedszkola przebrane za swoją ulubioną bajkową postać, by móc świętować Światowy Dzień Postaci z Bajek. Dzieci na zajęciach wysłuchały fragmentów bajek, segregowały bajkowe rekwizyty oraz układały bajkowe puzzle. Na chwilę mogły zamienić się w Kopciuszka, który oddziela ziarna grochu od fasoli. Świętowanie zakończyło się super zabawą przy bajkowych piosenkach.
Jesienna ścieżka sensoryczna Jagódek. Chodzenie po ścieżce sensorycznej to świetny masaż dla małych stóp. Dobra zabawa, która stymuluje wyobraźnie i równowagę, poprawiając jednocześnie koordynację wzrokowo-ruchową.


Jesienne zabawy z liśćmi Jagódek :)W ramach obchodzonego "Dnia Listonosza" nasze małe Jagódki wybrały się na wycieczkę do Urzędu Pocztowego w Zdzieszowicach, aby przyjrzeć się mu z bliska i utrwalić zdobyte w przedszkolu wiadomości na temat tej instytucji. Z pomocą Pań podpisały i wysłały kartkę niespodziankę do swoich rodziców.Przyszła do nas jesień więc grupa Jagódki wybrała się na spacer na pobliskie targowisko miejskie, aby pogłębić tematykę zdrowych owoców i warzyw oraz przyjrzeć się pracy sprzedawców.

Na zajęciach plastycznych dzieci zrobiły marchewkę z odcisku swojej stopy. Były śmiechy i chichy, bo jak się okazało wszyscy mają łaskotki na stópkach. Jagódki poznały wiersz "Na straganie", po czym wybrały się do ogródka Pani Martyny żeby zerwać warzywa z wiersza.30.09.2019 - Ważna dzisiaj data taka, bo to przecież Dzień Chłopaka!
Jagódki skorzystały z zaproszenia mamy Zuzi - Pani Wioletty i wybrały się do sadu owocowego. Podczas odwiedzin mogły skosztować pysznych poziomek oraz jabłek. Bardzo dziękujemy za zaproszenie!Na "małym ryneczku" w Zdzieszowicach odbyło się Narodowe Czytanie Noweli Polskich. Grupa Jagódki z zaciekawieniem wysłuchała przeczytanej przez Panią Burmistrz Sybila Zimerman pięknej, polskiej noweli pt. "Katarynka" Bolesława Prusa.


Jagódki dzielnie znoszą rozstanie z rodzicami dzięki świetnej zabawie w ramach programu adaptacyjnego Pani Agaty Jajuga.