Przedszkolne
Kadra
Czytelnia
Dla rodziców
Zajęcia
Programy własne
Podziękowania
Do pobrania
Logowanie
Aktualnie online
· Gości online: 11
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 39
· Najnowszy użytkownik: MartynaN
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 39
· Najnowszy użytkownik: MartynaN
Strona BIP
Strona Rzecznika Praw Obywatelskich
Strona Rzecznika Praw Dziecka
Kronika 2019/2020
Dyrektor - Marzanna Mazurek
Wicedyrektor - Gabriela Mandalka
Grupa Jagódki
Nauczyciele : Agata Jajuga - nauczyciel wiodący, Martyna Rybiałek - nauczyciel
Pomoc nauczyciela : Anna Sroga
Woźna : Jolanta Helińska
Nauczyciele: Wioletta Fait - nauczyciel wiodący, Agnieszka Zimerman - nauczyciel wspierający, Anita Biały - nauczyciel.
Pomoce nauczyciela: Mariola Meyer, Magdalena Molfa
Woźna : Karolina Karczewska
Grupa Stokrotki - integracyjna
Nauczyciele: Małgorzata Wodo - nauczyciel wiodący, Elwira Gramala - nauczyciel wspierający, Anna Dzienniak - nauczyciel.
Pomoc : Zenona Wodzisławska
Woźna : Regina Ziółkowska
Grupa Misie
Nauczyciele : Renata Lindhorst, Anna Dzienniak, Anna Nowak
Woźna: Bożena Miedza
Grupa Rybki
Nauczyciele : Agata Kułakowska - nauczyciel wiodący, Gabriela Mandalka - nauczyciel wspierający, Anna Nowak nauczyciel
Pomoc nauczyciela: Ewa Kupka
Woźna : Iwona Macha
Rehabilitant - Iwona Doszko
Język mniejszości narodowej - Anita Biały
Język angielski - Izabela Konieczny
Taniec i rytmika - Tomasz Hrycak
Katecheza - Ksiądz Dawid
Pozostali pracownicy:
Intendentka - Iwona Mroczko
Kucharka - Janina Jarocka
Pomoc kuchenna - Sylwia Karbownik
Pomoc kuchenna - Justyna Świątek
Woźny - Marek Oleniacz
16.10.2019 PANI SABINA ODEBRAŁA MEDAL ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ
14.11.2019 PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA
20.11.2019 BAL W ULU
21.11.2019 ŚWIATOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA
23.11.2019 XX1 MIEJSKO-GMINNY PRZEGLĄD PIOSENKI
27.11.2019 ODWIEDZINY SENIORÓW W DOMU DZIENNEGO POBYTU
27.11.2019 OTWARCIE SALI DO TERAPII INTEGRACJI SENSORCZNEJ
05.12.2019 WYCIECZKA DO CENTRUM NAUKI I EKSPERYMENTU W OPOLU
06.12.2019 MIKOŁAJ
10.12.2019 DZIEŃ SZALONEGO GÓRNIKA
14.12.2019 GMINNY KIERMASZ ŚWIĄTECZNY
17.12.2019 JASEŁKA
20.12.2019 WIGILIJKA
15.01.2020 BAL KARNAWAŁOWY
20.01-24.01.2020 DNI BABCI I DZIADKA
28.11.2020 PLEBISCYT PRZEDSZKOLE NA MEDAL w którym pani Agata Jajuga zajęła I miejsce w powiecie krapkowickim
08.03.2020 DZIEŃ KOBIET