Sprzątanie Świata

Newsy16 września dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w akcji Sprzątania Świata, którego hasłem było "Podaj dalej...Drugie życie odpadów"
Zdjęcia można zobaczyć tutaj

Dzień szalonych fryzur

NewsyW dniu 20.09.2016r. zrealizowano pierwszą część programu własnego szalonych dni w przedszkolu pod hasłem "Dzień szalonych fryzur". W programie wzięły udział wszystkie dzieci z naszego przedszkola.
Było barwnie, kolorowo i szalono. Dzieci zamieniły przedszkole w ogromy salon fryzjerski. Zabawy było co nie miara. Okazało się, że rodzice są wszechstronnie uzdolnieni i niczym styliści gwiazd kreowali prawdziwe dzieła sztuki na głowach swoich pociech.
Tego dnia w sali gimnastycznej odbyło się spotkanie z fryzjerką Panią Adrianną, a tuż po nim pokaz mody fryzjerskiej. W grupach dzieci wykonały pracę plastyczną, której tematem była "Szalona fryzura".
Dzięki takim spotkaniom dni w przedszkolu są ciekawe, zabawne i niepowtarzalne.
Zdjęcia można zobaczyć tutaj

Newsy

Z okazji rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego życzymy Wam Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci dużo radości z każdego wspólnego dnia, uśmiechu i wytrwałości, samych przyjemnych dni w przedszkolu.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Personel Przedszkola