· Najnowszy użytkownik: Monikaj

Akcja charytatywna Pszczółka Maja dla Julki, Kuby i Kamila

11 września odbyła się akcja charytatywna Pszczółka Maja dla Julki, Kuby i Kamila. Dzieci w kąciku plastycznym rysowały obrazki z życzeniami. Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj

Konkurs rodzinny "Wakacyjna przygoda"

Ogłaszamy pierwszy w tym roku szkolnym rodzinny konkurs plastyczny "Wakacyjna przygoda"
Drodzy Rodzice wznawiamy nową edycję konkursów rodzinnych, które przeznaczone są dla wszystkich przedszkolaków i Rodziców.
Prace wykonujemy wspólnie z dziećmi w domu i oddajemy we wskazanym terminie. Temat pracy jest obszerny, ale liczymy na ciekawe pomysły i kreatywność. Możecie wykonać makietę bądź element miejsca, w którym byliście podczas wakacji: góry, lasy, morze itp. Do wykonania pracy zachęcam wykorzystać materiał przyrodniczy.
Wykonane prace w formie przestrzennej prosimy zabezpieczyć w folie i zostawić w przedsionku (strefie rodzica) na stoliku do dnia 30.09.2021r.
Czekają na Was super nagrody! Prace będą ozdobą holu przedszkolnego .

Narodowy Spis Powszechny

W dniu 11.09.2021 w godzinach od 13.00 do 19.00 w Parku Miejskim w Zdzieszowicach osoby, które jeszcze się nie spisały będą miały taką możliwość.
Informacje szczegółowe

Zebranie Rodziców

W dniu 6.09.2021r. o godz. 17:00 odbędzie się zebranie rodziców. Obecność obowiązkowa. Po zebraniu ogólnym odbędzie się zebranie z nauczycielami w grupach. Na zebranie prosimy nie przychodzić z dziećmi.

Życzenia na nowy rok szkolny 2021/22

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2021/2022 wszystkim Nauczycielom i Pracownikom obsługi życzymy spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości.
Dzieciom, a szczególnie tym, którzy rozpoczynają przygodę z przedszkolem, życzymy aby spełniły się Wasze marzenia, aby zdobyta wiedza w czasie zabawy umożliwiała osiąganie sukcesów w następnych etapach edukacji, a przedszkole było dla Was miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa.
Wszystkim Rodzicom i Opiekunom życzymy cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych dzieci.