· Najnowszy użytkownik: Monikaj

Konkurs rodzinny "Majowa łąka"

11 maja nastąpiło rozwiązanie konkursu rodzinnego, którego tematem była "Majowa łąka". Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział i zaangażowanie w konkursie, a dzieciom: Lenie, Bartoszowi, Adamowi, Filipowi i Kamilowi gratulujemy wygranej. Prace, które do nas trafiły są piękne i stanowią ozdobę naszego przedszkolnego holu. Zdjęcia można zobaczyć w zakładce programy własne "Kreatywni rodzice".
Zapraszamy do ostatniego w tym roku rodzinnego konkursu plastycznego "Wyjeżdżamy na wakacje". Czekają na was super nagrody! Szczegóły konkursu przedstawiono w gazetce Echo Przedszkola.

Konkurs "Majowa łąka"

Ogłaszamy konkurs w formie przestrzennej "Majowa łąka".
Zapraszamy chętnych Rodziców i ich pociechy do wzięcia udziału w rodzinnym konkursie plastycznym w formie przestrzennej. Prace prosimy oddać do dnia 10 maja 2022 roku u nauczycieli w poszczególnych grupach wiekowych. Prace będą ozdobą holu naszego przedszkola.

Rozwiązanie konkursu rodzinnego "Z jajkiem i zającem"

W dniu dzisiejszym nastąpiło rozwiązanie konkursu rodzinnego, którego tematem była "Z jajkiem i zającem". Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział i zaangażowanie w konkursie, a dzieciom: Lenie, Wiktorii, Dawidowi, Kamilowi G. Oliwierowi, Kamilowi i Marcelowi gratulujemy wygranej. Prace, które do nas trafiły są przepiękne i stanowią ozdobę naszego przedszkolnego holu. Zdjęcia można zobaczyć w zakładce programy własne "Kreatywni rodzice".

KONKURS RODZINNY "Z jajkiem i zającem"

Ogłaszamy konkurs:w formie przestrzennej "Z jajkiem i Zającem"
Zapraszamy chętnych Rodziców i ich pociechy do wzięcia udziału w rodzinnym konkursie plastycznym w formie przestrzennej. Prace prosimy oddać do dnia 11 kwietnia 2022 roku u nauczycieli w poszczególnych grupach wiekowych. Prace będą na czas świąteczny ozdobą holu naszego przedszkola.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu prac z konkursu "Kompozycja solna", dzieciom gratulujemy wygranej.

DZIEŃ KOBIET!

Raz do roku jest taki dzień,
który przemija jak piękny sen.
Wszystkie kobiety, siostry i matki,
dostają wtedy pachnące kwiatki.
Ale my nie mamy kwiatów dla Was,
więc ślemy wszystkim KOBIETOM
tym małym i tym dużym