· Najnowszy użytkownik: Monikaj

Witamy na stronie Publicznego Przedszkola nr 3 im. Pszczółki Mai w Zdzieszowicach

Deklaracja dostępności Publicznego Przedszkola nr 3 im. Pszczółki Mai w Zdzieszowicach

Wnioski o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny do naszego przedszkola.

Na dyżur wakacyjny dostały się wszystkie dzieci, których rodzice złożyli Wnioski na dyżur wakacyjny. Rodzice dzieci w wieku 3 i 4 lat proszeni są o przyniesienie pościeli (poszwa z kocem w środku oraz jasiek) oraz piżamki. W przedsionku przedszkola będą wywieszone listy dzieci z przyporządkowaniem do odpowiednich grup. Przyprowadzając dziecko do naszego przedszkola bądź odbierając je proszę dzwonić do odpowiedniej grupy. Podczas dyżuru wakacyjnego nie odbijamy kart Alan System. Intendentka będzie naliczała godziny według obecności z dziennika.
Rekrutacja do naszego przedszkola na rok szkolny 2022/2023

1. UCHWAŁA NR XXXIV/230/2017 RADY MIEJSKIEJ W ZDZIESZOWICACH z dnia 22 lutego 2017 r. w sprawie ustalenia kryteriów na drugi etap postępowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez gminę Zdzieszowice

2. ZARZĄDZENIE NR SG.0050.482.2022 BURMISTRZA ZDZIESZOWIC z dnia 20 stycznia 2022 r. w sprawie terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, na rok szkolny 2022/2023 do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych zorganizowanych w szkołach podstawowych prowadzonych przez gminę Zdzieszowice

3. Wniosek na rok szkolny 2022/2023

4. Oświadczenie o zatrudnieniu

5. Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka

6. Oświadczenie dotyczące rodziny wielodzietnej

7. Oświadczenie dotyczące rodzeństwa uczęszczajęcego do przedszkola

8. Oświadczenie o objęciu dziecka opieką kuratora sądowego/ asystenta rodziny

9. Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do naszego przedszkola

Roztańczone przedszkolaki

03.06.2022 Roztańczone przedszkolaki

Pod hasłem Roztańczonych Przedszkolaków bawiły się dzieci z pszczółkowego przedszkola. W przeglądzie tanecznym wzięły udział dzieci z wszystkich grup przedszkolnych, prezentując swoje umiejętności taneczne :) Wspaniałe układy choreograficzne, ciekawe aranżacje muzyczne i roztańczone dzieci! Tego dnia na pewno nie brakowało wspaniałych emocji w naszym przedszkolu. Wszystkie dzieci zasługują na ogromne brawa i gratulacje! Wśród tak uzdolnionych przedszkolaków trudno wyłonić zwycięzcę więc na drobne upominki zasłużyły wszystkie dzieci :)

DZIEŃ MATKI!

Choć serduszko jeszcze małe,
Tobie chcę je oddać całe.
Abyś zawsze pamiętała
w nim podziękę zawsze miała.
Za to wszystko co zrobiłaś,
za to, że mnie urodziłaś,
zawsze byłaś mi ostoją
i że jesteś mamą moją.
Ślę życzenia oraz kwiatki
No i miłość w ten Dzień Matki!

Konkurs rodzinny "Majowa łąka"

11 maja nastąpiło rozwiązanie konkursu rodzinnego, którego tematem była "Majowa łąka". Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział i zaangażowanie w konkursie, a dzieciom: Lenie, Bartoszowi, Adamowi, Filipowi i Kamilowi gratulujemy wygranej. Prace, które do nas trafiły są piękne i stanowią ozdobę naszego przedszkolnego holu. Zdjęcia można zobaczyć w zakładce programy własne "Kreatywni rodzice".
Zapraszamy do ostatniego w tym roku rodzinnego konkursu plastycznego "Wyjeżdżamy na wakacje". Czekają na was super nagrody! Szczegóły konkursu przedstawiono w gazetce Echo Przedszkola.

Konkurs "Majowa łąka"

Ogłaszamy konkurs w formie przestrzennej "Majowa łąka".
Zapraszamy chętnych Rodziców i ich pociechy do wzięcia udziału w rodzinnym konkursie plastycznym w formie przestrzennej. Prace prosimy oddać do dnia 10 maja 2022 roku u nauczycieli w poszczególnych grupach wiekowych. Prace będą ozdobą holu naszego przedszkola.

Rozwiązanie konkursu rodzinnego "Z jajkiem i zającem"

W dniu dzisiejszym nastąpiło rozwiązanie konkursu rodzinnego, którego tematem była "Z jajkiem i zającem". Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział i zaangażowanie w konkursie, a dzieciom: Lenie, Wiktorii, Dawidowi, Kamilowi G. Oliwierowi, Kamilowi i Marcelowi gratulujemy wygranej. Prace, które do nas trafiły są przepiękne i stanowią ozdobę naszego przedszkolnego holu. Zdjęcia można zobaczyć w zakładce programy własne "Kreatywni rodzice".