· Najnowszy użytkownik: MartynaN

01.07.2024 - 19.07.2024 - Publiczne Przedszkole nr 6 w Zdzieszowicach

22.07.2024 - 09.08.2024 - Publiczne Przedszkole nr 3 w Zdzieszowicach

12.08.2024 - 30.08.2024 - Publiczne Przedszkole nr 5 w Zdzieszowicach

Wnioski na dyżur wakacyjny do macierzystego przedszkola można pobrać w swoich placówkach. Wnioski do innych przedszkoli pobiera się w placówce, do której rodzice zapisują dziecko na dyżur wakacyjny.

WNIOSEK WAKACYJNY DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA NR 3 IM. PSZCZÓŁKI MAI W ZDZIESZOWICACH

Rekrutacja 2024/2025

Rybki kończą przedszkole

Żegnaj przedszkole!
Minął przedszkolny okres wesoły i trzeba będzie iść do tej szkoły.
Tu były klocki, misie, zabawki tam tylko lekcje i twarde ławki...

Spotkanie z psychologiem

10.06.2024 r. odbyło się spotkanie z psychologiem Agnieszka Stąpor na temat wpływu postaw rodzicielskich na rozwój emocjonalny i społeczny dzieci. Rodzice po spotkaniu chętnie uczestniczyli w wymianie doświadczeń na temat wychowania. Wymiana poglądów i doświadczeń jest bardzo cennym elementem. Decydujący wpływ na rozwój społeczny i emocjonalny dziecka wywiera jego środowisko rodzinne, od niego dziecko przejmuje wzorce, postawy i role społeczne. Wpływ oddziaływań rodziców jest bardzo rozległy, dotyczy również rozwoju funkcji poznawczych, budzenia zainteresowań, kształtowania się równowagi uczuciowej, dojrzałości społecznej i formowania się pozytywnego obrazu samego siebie.
Dziękujemy za obecność.

wycieczka do szkoły

05.06.2024 r. dzieci z grupy "Jagódki" udały się do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3. Miały tam okazję zapoznać się ze swoją przyszłą wychowawczynią, rozwiązać kilka zagadek czy też wykonać zadania matematyczne.

Gminny Przegląd Roztańczone Przedszkolaki

W piątek odbył się IV Miejsko-Gminny Przegląd Taneczny "Roztańczone Przedszkolaki", który przyciągnął liczne grono widzów oraz uczestników.
Przedszkolaki z gminy Zdzieszowice zaprezentowały swoje niezwykłe umiejętności taneczne, tańcząc do zarówno polskiej, jak i zagranicznej muzyki.
Na parkiecie nie zabrakło klasycznego rock and rolla, a także energetycznych układów do przebojów takich artystów jak Madonna, Cleo, Dawid Kwiatkowski i Beyonce, Queen.
Młodzi tancerze zachwycili publiczność barwnymi, przepięknymi strojami oraz wspaniałymi występami, pełnymi pasji i radości.
Wielkie brawa należą się wszystkim przedszkolakom za ich zaangażowanie i ciężką pracę.

Roztańczone przedszkolaki