Pszczółkowe przedszkole
Strona Pszczolkowe Przedszkole wykorzystuje pliki cookies - dowiedz sie wiecej ...
Podziękowania dla rodziców
Nasi sponsorzy
Hurtownia Papiernicza Aga w Kłodnicy
Zakład Stolarski - Beniamin Grzesik
Sklep tekstylny EUREKA - Elżbieta Nowak
Silverado FUH - Janusz Korgól
Firma Handlowo-Usługowa - Adrian Baron
Wyrglas Firma Usługowa Ślusarstwo-Spawalnictwo Zbigniew Grasza
Usługi Budowlane - Dariusz Procko
Do pobrania
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 37
» Najnowszy użytkownik: agata j
Strona BIP
Programy własne
Witamy na stronie Publicznego Przedszkola nr 3 im. Pszczółki Mai w Zdzieszowicach
Dyżur wakacyjny 2019/2020

Szanowni Rodzice,

w tym roku szkolnym nasze przedszkole pełni dyżur wakacyjny od 01.07.2020 do 31.07.2020.
W tym okresie do przedszkola mogą uczęszczać jedynie dzieci z naszego przedszkola.
Jednocześnie informujemy, iż w czasie wakacji nasze dzieci nie mogą uczęszczać do innych placówek na terenie naszej gminy.
Pierwszeństwo w przyjęciu do przedszkola mają dzieci obojga rodziców pracujących, nie mających możliwości pracy zdalnej, według kolejności zgłoszeń, z uwzględnieniem zasady - pierwszeństwo w przyjęciu mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych,
realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Dzieci na dyżur wakacyjny zgłaszamy u dyrekcji przedszkola do 19.06.2020r.
Kontakt telefoniczny - 77 4844229 lub mailowy przedszkole3zdzieszowice@gmail.com

Rekrutacja do Publicznego Przedszkola nr 3 im. Pszczółki Mai w Zdzieszowicach na rok szkolny 2020/2021.

Poniżej znajdują się następujące dokumenty:

1. Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola

2. Wniosek na rok szkolny 2020/2021

3. Pismo ogólne dotyczące rekrutacji

4. UCHWAŁA NR XXXIV/230/2017 RADY MIEJSKIEJ W ZDZIESZOWICACH z dnia 22 lutego 2017 r. w sprawie ustalenia kryteriów na drugi etap postępowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez gminę Zdzieszowice

5. ZARZĄDZENIE NR SG.0050.199.2020 BURMISTRZA ZDZIESZOWIC z dnia 28 stycznia 2020 r. w sprawie terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, na rok szkolny 2020/2021 do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych zorganizowanych w szkołach

WAKACJE!
Zajęcia na czwartek 25.06.2020
Zadanie Od Pani Ani N dla dzieci z grupy "Rybki"
Zabawa "Mapa skarbów"
Zapraszam was dzisiaj do zabawy w utworzenie mapy skarbu, który schowacie w dowolnym miejscu w swoim domu lub ogródku. Narysujcie na kartce mapę i zaznaczcie np. czerwonym "x" miejsce w którym schowaliście swój skarb. Poproście kogoś z domowników o odszukanie skarbu, posługując się mapą. Możecie również wykonać własną lornetkę za pomocą dwóch rolek po papierze toaletowym, ozdabiając ją według własnego pomysłu. Udanej zabawy! :)


Zajęcia na środę 24.06.2020
Zadanie od Pani Agaty dla dzieci z grupy "Jagódki"
Jagódki, pobawcie się z mamusią/tatusiem w zabawę "Słońce świeci, pada deszczyk" - poruszaj się po pokoju w dowolnie wybrany sposób, ciesząc się, iż słońce świeci. Na hasło: "pada deszcz" - zatrzymaj się w bezruchu, tworząc ramionkami daszek nad głową.

Zadanie od Pani Wioli i Pani Agnieszki dla dzieci z grupy "Gwiazdeczki"
Najpierw zachęcamy nasze gwiazdeczki do wyjścia na spacer wraz z rodzicami, aby nazbierać różnych kamyczków :) z których możemy ułożyć wiele rzeczy np. : litery, figury geometryczne, cyferki :) a nawet możecie zrobić zestaw do gry, na każdy wyjazd, który będziecie mieć przy sobie pod ręką! Pamiętajcie aby wcześniej umyć kamyki :) Oczywiście taki zestaw musi być schowany w jakimś pudełeczku lub woreczku, tak aby żaden kamyczek się nie zgubił :) Powodzenia w układaniu i graniu !


Zajęcia na wtorek 09.06.2020
Zadanie od Pani Agnieszki i Pani Wioli dla dzieci z grupy "Gwiazdeczki"
Witamy Was Gwiazdeczki w ten piękny letni dzień. Mam dla Was propozycję super zabawy "Sieć pająka". Potrzebna Wam będzie jedynie taśma malarska. Resztę informacji znajdziecie w filmiku. Udanej zabawy! LINK TUTAJ

Zadanie od Pani Ani N dla dzieci z grupy "Rybki"
Zabawa "Zgadnij co to"
Podczas tej zabawy jedna osoba ma na kartce w kratkę rysunek na przykład domek, słońce, kwadrat, drzewo, rybę, ptaka itp. Ważne, aby to była prosta ilustracja składająca się z figur geometrycznych. Zadaniem tej osoby jest wydanie odpowiednich komend wypowiadając je na głos w taki sposób, aby druga osoba wykonująca te komendy rysowała rysunek podobny do tego z naszej kartki. Osoby biorące udział w zabawie nie powinny widzieć swoich kartek. Gdy pierwsza osoba skończy wydawać komendy, druga próbuje odgadnąć co przedstawia rysunek. W takcie zabawy jest dużo śmiechu, analizowania komend i szukania błędów w formułowaniu instrukcji. Udanej zabawy ! :)


Zajęcia na poniedziałek 22.06.2020
Zabawy od Pani Wioli i Pani Agnieszki dla dzieci z grupy "Gwiazdeczki"
Dzień dobry Gwiazdeczki, Pani Wiola i Pani Agnieszka zapraszają was do fajnej zabawy! :) Kochani zaczęło się lato, za moment wakacje, przygody, czas na gry i zabawy :) Za oknem deszczowa pogoda więc zapraszamy was do zabawy w domu: przygotujcie sobie plastikowe kubeczki, folię aluminiową oraz czarny marker! Kubeczki ponumerujcie od 1-15, z folii zróbcie kuleczki, kubki poukładajcie w kształcie piramidy. Stańcie kilka kroków przed kubeczkami i rzucając kulki z folii zbijajcie kubeczki! Zbite kubki mają cyferki, podsumujcie ilość, kto zbije większą sumę wygrywa! :) Udanej zabawy :)